Protocol hygiëne en veiligheid en instructiefilmpje

Protocol hygiëne en veiligheid en instructiefilmpje t.b.v. de lessen op school vanaf 2 juni 2020

 

Op woensdag 27 mei jl. heeft Peter van Wijk, rector Scala Molenwatering, via de mail een brief gestuurd over hoe het onderwijs vanaf dinsdag 2 juni a.s. wordt vormgegeven op onze school. In de brief wordt verwezen naar het protocol hygiëne en veiligheid op de website. Via deze link kunt u het protocol inzien.

Vrijdag 29 mei jl. is er via de mail een filmpje gestuurd met een duidelijke instructie hoe we met elkaar de hygiëne en veiligheid kunnen borgen. Klik hier om het filmpje te bekijken.

We doen ons uiterste best om een veilige omgeving voor zowel leerlingen als medewerkers te creëren. Door alle veranderingen in onze school krijgen we ongetwijfeld te maken met situaties die we niet hebben voorzien. Deze situaties gaan we natuurlijk zo goed mogelijk proberen op te lossen met elkaar. 

Mocht u over de brief of het protocol nog vragen hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het algemene nummer van de school, 0181 - 617588.

 

Ga terug